Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Жовтень » 28 » Турнір з карате, присвяченому 5-річчю Клубу «Білий Лотос»
16:06
Турнір з карате, присвяченому 5-річчю Клубу «Білий Лотос»

В турнірі з карате, присвяченому 5-річчю Клубу «Білий Лотос» взяло участь понад 70 спортсменів, і це не включаючи каратистів, які входять у Збірну Клубу з карате. Адже, юні чемпіони, які є членами Збірної України, вперше допомагали суддівському складу проводити турнір.
Менші каратисти показали високий рівень володіння технікою карате. Відкриттям турніру став 9-ти річний Панасюк Тимофій, який ставчемпіоном у трьох розділах змагань: шобу куміте, ката годзю-рю та ката кобудо. Серед дівчаток найкращі результати показала 8-річна Волошина Анастасія, яка здобула перемогу у двох категоріях: шобу куміте та ката годзю-рю.
30 спортсменів вперше спробували себе на змаганнях з карате, половині з яких ще немає 8 років!
Найбільше емоцій викликали поєдинки найменших учасників. У розділі шобу куміте, віковій категорії 3-4 роки, взяли участь четверо каратистів. Бойовий настрій та бажання перемогти викликали у всіх учасників та глядачів змагань бурхливі оплески! Переможцем у цій категорії став 4-річний Іванчишин Павло, який вперше ступив на поріг Клубу лише у вересні цього року.
За результатами змагань було відібрано команду, яка буде представляти Клуб «Білий Лотос» на Кубку України з годзю-рю карате, який вперше відбудеться у м.Рівне.

Переглядів: 546 | Додав: ViKomp | Рейтинг: 2.0/1